بازار آدامس ایران
سرخط خبرها
خانه >>> آدامس فایو >>> نمایندگی انواع آدامس ۵ اصلی

نمایندگی انواع آدامس ۵ اصلی

نمایندگی انواع آدامس ۵ فایو اصلی، اوربیت، تریدنت Trident،ریلکس، ویویدنت، زایلیتول، فرشFresh ، فرست، اگزیتExit و وایت در بازار خرید، فروش و پخش آدامس ایران اعطا می شود.آدامس فایو ۵ محصول شرکت آمریکایی ریگلی است. کلمه ۵ اشاره به حواس پنجگانه انسان دارد که به نوعی با جویدن این آدامس، حواس تحریک می شود.
آدامس ۵ اولین بار در سال ۲۰۰۷ در امریکا و سپس در کانادا و قاره اروپا و آسیا توزیع شد. آدامس فایو دارای ۱۷ طعم مختلف می باشد.
امروزه در بازار ایران، شاهد این مسئله هستیم که میزان استفاده از انواع آدامس های خارجی با افزایش قابل توجهی همراه بوده است و در این مسیر، آدامس های فایو به عنوان یکی از برندهای قابل معرفی خواهد بود.

آدامس فایو

آدامس فایو حرام است

سوال مطرح شده در زمینه آدامس های فایو، مربوط به حلال و یا حرام بودن آن ها می باشد و در همین زمینه شاهد آن هستیم که مطالعات و آزمایش های بسیاری برروی این آدامس ها انجام می پذیرد و مهم ترین آن مربوط به نوع مواد اولیه مورد استفاده در تولید این آدامس های خارجی می باشد.
الکل شکر به عنوان یکی از این ترکیباتی خواهد بود که در تولید آدامس های خارجی فایو استفاده شده و با توجه به اینکه مصرف این نوع الکل منجر به مست کنندگی نمی شود، از همین رو به لحاظ شرعی نیز هیچ گونه مشکلی نخواد شد.
آدامس فایو

آدامس فایو مشکی

یکی از انواع رنگ های انتخاب شده برای بسته بندی آدامس های فایو، مربوط به آدامس های مشکی می باشد که نشان دهنده یک طعم خاص و منحصر به فرد نیز در این آدامس های خارجی می باشد.
از دیگر مشخصه های آدامس های آمریکایی فایو می توان به بدون قند بودن آن اشاره نمود و همین مسئله نیز منجر به آن شده تا این آدامس ها برای حفظ سلامتی دندان ها و تقویت لثه ها نیز گزینه مناسبی بوده و در حال حاضر با افزایش واردات آدامس های مرغوب خارجی، موقعیت های لازم در مسیر فروش عمده آن ها نیز فراهم می باشد.

جهت خريد و فروش اين محصول مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
محمد جان جان
راه هاي ارتباطي با مدير فروش:
شماره موبايل: 09300047111
تلگرام: adamsiha@
پست الکترونيکي:mj159159@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

تجارت اینترنتی آدامس فایو مشکی

آیا می دانید افزایش استفاده از آدامس هایی که با برند های مختلف عرضه می …

قیمت فروش آدامس five

قیمت فروش آدامس five در بستر های فروش دارای نرخ هایی با تغییرات متعدد خواهد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *