بازار آدامس ایران
سرخط خبرها
خانه >>> آدامس ترک سیگار >>> قیمت آدامس ترک سیگار قلیایی خارجی

قیمت آدامس ترک سیگار قلیایی خارجی

آدامس های قلیایی که با برندهای خارجی نیز وارد بازار ایران می شوند، با کمترین قیمت، این امکان را برای ترک سیگار در زمانی کوتاه فراهم می آورند.
با توجه به افزایش میزان مصرف سیگار که منجر به اعتیاد در میان جوانان شده است، شاهد این مسئله هستیم که روش های متعددی نیز به منظور ترک سیگار پیشنهاد می شود که از ارزان ترین آن ها می توان به مصرف آدامس های خارجی ترک سیگار می باشد و عملکرد آن ها با توجه به ترکیباتی که دارد می تواند عاملی برای ترک سیگار در زمانی کوتاه و با کمترین هزینه باشد.
نیکوتین به عنوان یکی از اصلی ترین مواد اولیه مورد استفاده در تولید آدامس های ترک سیگار می باشد که این مسئله سبب می شود تا پس از قرار گیری آدامس در دهان و جویدن تدریجی آن، شاهد این مسئله باشیم که مصرف این آدامس ها منجر به آزاد شدن نیکوتین در بدن شده و با تامین نیکوتین مورد نیاز خون، دیگر نیاز به مصرف سیگار نباشد و این مرحله نخست در ترک سیگار، با ترک وابستگی به آن می باشد و سپس با کم نمودن مصرف آدامس ها نیز شاهد از بین رفتن نیکوتین موجود در خون نیز خواهیم بود.
در حال حاضر انواع برندهای ایرانی و خارجی در زمینه آدامس در حال عرضه می باشد که داروخانه ها از اصلی ترین مکان ها برای تامین این آدامس ها به حساب می آیند.

آدامس ترک سیگار

عوارض آدامس ترک سیگار

مصرف آدامس های ترک سیگار در کنار فوایدی که دارند، اما به صورت موقتی به ترک سیگار منجر می شوند و از همین رو افرادی که اقدام به استفاده از این نوع آدامس ها می نمایند، باید توجه داشته باشند که اراده قوی آن ها بیش از هر چیزی می تواند در ترک این بلای خانمان سوز، تاثیر داشته باشد.

جهت خريد و فروش اين محصول مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
محمد جان جان
راه هاي ارتباطي با مدير فروش:
شماره موبايل: 09300047111
تلگرام: adamsiha@
پست الکترونيکي:mj159159@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

عرضه اینترنتی آدامس ترک سیگار

آدامس های ترک سیگار از محصولات قابل عرضه عمده به صورت اینترنتی می باشد که …

قیمت خرید آدامس ترک سیگار خارجی

بهترین نمونه آدامس های ترک سیگار که ارزان قیمت ترین روش ترک اعتیاد می باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *