فروش آدامس کردی طبیعی سقز

آدامس های کردی طبیعی که با نام سقز نیز شناخته می شوند امروزه به دلایل متعددی توانسته اند اقدام به افزایش حجم فروش در بازار داخلی و خارجی نمایند.
در نتیجه آشنایی با خواص و فواید مصرف آدامس های طبیعی شاهد آن هستیم که تعداد علاقه مندان به مصرف این نوع آدامس ها نیز رو به افزایش می باشد و از همین طریق می توان به سادگی اقدام به ایجاد یک عرصه اقتصادی و سودآوری نمود.
استان های کردستان با توجه به اینکه از یک موقعیت کوهستانی برخوردار هستند به عنوان یکی از بهترین فرصت هایی خواهند بود که می توانند اقدام به برداشت صمغ درختان به منظور تهیه و فراوری محصول سقز نمود و در همین خصوص همه ساله شاهد آن هستیم که این شیره طبیعی و پر خاصیت با بهترین کیفیت در حال تولید و عرضه به بازار می باشد.
اما به منظور حفظ کیفیت و شرایط بهداشتی آدامس های سقز، امروزه کارخانه هایی اقدام به ارائه بسته بندی های مناسب از این محصول نموده اند و از جمله آن ها می توان به شرکت تولیدی فیدان اشاره نمود و با انتخاب این آدامس های طبیعی، به سادگی می توان وارد بازارهای خارجی نیز شد.

آدامس کردی

خواص آدامس کردی

مصرف آدامس های کردی یا سقز به نوبه خود می تواند یکی از بهترین برنامه های غذایی به حساب آید که بهره مندی از خواص و فواید بی نظیری را به همراه می آورد و در این زمینه با توجه به دارا بودن خاصیت آنتی بیوتیکی آدامس های سقز، این امکان وجود دارد که با انواع باکتری ها و بیماری ها مبارزه نمود و از مهم ترین آن ها می توان به زخم معده و اثنی عشر اشاره نمود. از طرفی دفع سنگ کلیه هم یکی از دیگر فوایدی خواهد بود که در خصوص مصرف آدامس های سقز وجود دارد.
آنچه در این مقاله می‌خوانید:

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما