بازار آدامس ایران
سرخط خبرها
خانه >>> آدامس وایت نعنایی >>> فروش آدامس وایت نعنایی مینو

فروش آدامس وایت نعنایی مینو

در فروش عمده از آدامس های وایت مینو که طعم هایی همچون نعنایی دارد، چه مزیت هایی می توان در اختیار مشتریان قرار داد؟
یکی از شناخته شده ترین و مطرح ترین شرکت های تولید کننده آدامس در بازار ایران، اختصاص به شرکت صنعت مواد غذایی مینو دارد که تولید آدامس های خود را با در نظر گرفتن نیازهای مختلف مشتریان به انجام می رساند و در این میان آدامس های بدون قند وایت، بخشی از این تولیدات می باشد که به منظور سلامتی مصرف کنندگان، در حال عرضه به بازار می باشد.
آدامس های شیک نیز از دیگر تولیدات شرکت مینو می باشد که این آدامس ها به نوبه خود دارای ارزان ترین قیمت ممکن هستند و به همین منظور به عنوان یکی از تنقلاتی خواهد بود که به نام پادخلی خوانده می شوند.
در حال حاضر هر دو نوع آدامس های وایت و شیک با طعم بندی های مختلف خود، در اختیار مشتریان می باشد که می توانند خرید عمده خود را در شهرهای مختلف ایران از طریق بازار این سایت به انجام رسانند که موقعیت همکاری ایجاد شده می تواند فرصتی را برای کاهش هزینه های مشتریان به همراه آورد.

آدامس ایرانی

طعم آدامس های ایرانی وایت

آدامس های ایرانی وایت شرکت مینو در کنار تولید و عرضه به صورت بدون قند، دارای این مزیت نیز می باشد که خرید عمده آن را در طعم بندی های جور و متنوع نیز به انجام رسانید و در کنار انواع طعم آدامس های وایت، نمونه های نعنایی آن، دارای بیشترین حجم فروش می باشند.
کلیه این آدامس ها در نمونه های استیکی، دراژه ای به همراه بسته بندی های مختلف تولید می شوند که تمامی آن ها به صورت مستقیم با حجم های مختلف قابل فروش عمده از طریق این سایت می باشند.

جهت خريد و فروش اين محصول مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
محمد جان جان
راه هاي ارتباطي با مدير فروش:
شماره موبايل: 09300047111
تلگرام: adamsiha@
پست الکترونيکي:mj159159@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

تولید آدامس وایت نعنایی در تهران

از نحوه تولید تولید آدامس وایت نعنایی در تهران، چه قدر می دانید و استفاده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *