بازار آدامس ایران
سرخط خبرها
خانه >>> آدامس بدون قند >>> بهترین مارک آدامس بدون قند ایرانی برای دندان

بهترین مارک آدامس بدون قند ایرانی برای دندان

آدامس های ایرانی بدون قند وایت از بهترین مارک های تضمین کننده سلامتی برای دندان ها می باشد که تولید آن را شرکت صنایع غذایی مینو به انجام می رساند.
آدامس های وایت از جمله شناخته شده ترین تنقلات تولیدی شرکت صنایع غذایی مینو می باشد که تولیدات خود را به شکل های متنوعی به انجام می رساند و یکی از این موارد، مربوط به آدامس های دراژه ای بدون قند می باشد که از بسته بندی های کاغذ به همراه آلومینیوم استفاده می شود تا شرایط بهداشتی برای عرضه آن به بازار فراهم شود.
آدامس های مذکور که دارای وزن های هشت گرمی هستند، یکی از بهترین مواردی خواهند بود که با توجه به شرایط خاص تولید آن ها، می تواند برای تضمین سلامتی دندان ها مفید به حساب آید و از طرفی همین مسئله نیز عاملی شده تا بتوان پیشنهاد آن را به اکثر شرکت های پخش کننده مواد غذایی داد.
شرکت های پخش کننده مواد غذایی با انتخاب آدامس های وایت برای پخش خود، می توانند از فرصت همکاری ایجاد شده، بهترین استفاده را داشته باشند چرا که به صورت مستقیم، می کوشیم تا نیاز مشتریان خود را در کلیه شهرها تامین نماییم.

آدامس وایت

آدامس وایت شرکت مینو

همانطور که گفته شد شرکت صنایع غذایی مینو به عنوان یکی از تولید کنندگان آدامس های بدون قند ایرانی می باشد که توانسته محصول خود را با مزیت های رقابتی به نسبت برندهای خارجی تولید نماید و همین مسئله به نوبه خود نیز عاملی برای ایجاد موقعیت های صادراتی آن شده است.
با توجه به اینکه مصرف کنندگان آدامس های بدون قند در گروه های سنی مختلفی قرار دارند، از همین رو انتخاب آدامس های وایت که تولید شرکت ایرانی می باشد به نوبه خود می تواند مزیت هایی در جهت حمایت از تولید داخلی به همراه داشته باشد و در عین حال تولید کنندگان این آدامس ها نیز به منظور حفظ سلامتی مصرف کنندگان، بهترین ترکیبات و مواد اولیه را مورد استفاده قرار می دهند.
آدامس وایت

آدامس وایت فوتبالی

یکی از تولیدات خلاقانه شرکت مینو در خصوص آدامس های بدون قند آن، اختصاص به آدامس های فوتبالی دارد که این بسته بندی به نوبه خود در جذب حداکثری کودکان نیز تاثیر گذار می باشد و در همین خصوص باز هم شرکت مینو در تلاش است تا بر اساس نیازهای مشتریان خود، در تولید و بسته بندی آدامس های خود اقدام نماید.
این آدامس های بدون قند به صورت استیکی، دراژه ای و همچنین بادکنکی تولید می شوند که در بسته بندی هایی بر اساس گروه های سنی مصرف کننده مختلف ارائه شده و این سایت نیز فرصتی برای تامین این گونه آدامس های ایرانی با کیفیت به حساب می آید.

جهت خريد و فروش اين محصول مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
محمد جان جان
راه هاي ارتباطي با مدير فروش:
شماره موبايل: 09300047111
تلگرام: adamsiha@
پست الکترونيکي:mj159159@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع آدامس بدون شکر

تولید آدامس های بدون شکر که توسط انواع شرکت های ایرانی انجام می پذیرد، به …

انواع آدامس بدون قند نعنایی ایرانی

آدامس های بدون قند نعنایی با انواع برندهای ایرانی تولید می شوند که در این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *